Beniamin Mirek – profesjonalny fotograf wnętrz

Beniamin Mirek – profesjonalny fotograf wnętrz

Wynajmujesz apartamenty na doby? Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? A może jesteś projektantem wnętrz i chcesz, by w końcu zdjęcia oddały jakość Twojej pracy? Albo oglądasz kolejne wnętrzarskie czytadła i pytasz siebie: Dlaczego moje zdjęcia to nie to samo co profesjonalna sesja zdjęciowa? A może fotografia wnętrz to Twoja pasja, którą chciałbyś rozwijać? Chciałbyś robić lepsze zdjęcia? Albo praca jako fotograf wnętrz chodzi Tobie ostatnio po głowie? Ewentualnie, nie jesteś zadowolony ze zleconej sesji zdjęciowej i chciałbyś sprawdzić co może Tobie dać profesjonalna fotografia wnętrz. Jeśli tzw. „dobry fotograf” to dla Ciebie wciąż za mało, to zleć to prawdziwemu profesjonaliście, który „nie jedne zdjęcia zrobił”, a fotografia to jego pełnoetatowa praca i pasja.

Jeśli prowadzisz biznes, z pewnością zależy Ci na jak najlepszym pokazaniu swojej firmy. Jako profesjonalny fotograf wnętrz pomogę Ci atrakcyjnie przedstawić ofertę za pomocą profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych.

Dla kogo fotografia wnętrz?

Współpracuję z profesjonalistami z różnych branż, dostarczając piękne zdjęcia wnętrz dla restauracji, pośredników sprzedaży nieruchomości, architektów, hoteli, sklepów, projektantów wnętrz i innych firm. Moimi klientami są też biura obsługi apartamentów turystycznych, które regularnie potrzebują fotografii wnętrz. Bez względu na branżę, profesjonalna fotografia to klucz do dobrego wizerunku online. Zamówienie sesji zdjęciowej to najlepszy krok, jaki możesz zrobić dla swojej firmy! Profesjonalna fotografia wnętrz uchwyci to, co najważniejsze dla Twoich klientów!

Fotograf wnętrz to ktoś, komu możesz zaufać
Fotograf wnętrz to ktoś, komu możesz zaufać

Co wyróżnia moje zdjęcia?

Jako fotograf wnętrz działam zawodowo już ponad 5 lat. Dzięki temu doświadczeniu pracuję szybko, a wszelkie nieruchomości w moim obiektywie wyglądają po prostu atrakcyjnie. Co tu dużo mówić, kocham fotografię wnętrz, a wnętrza kochają mnie 😉

Moje sesje zdjęciowe zawsze planuję z dbałością o najmniejsze detale, co obejmuje na przykład wcześniejsze rozpoznanie nieruchomości. To pozwala mi na uchwycenie wnętrz w najciekawszy sposób. Pracuję głównie z użyciem naturalnego światła, które zwykle miksuję ze światłem lampy błyskowej. Dzięki technice HDR moje zdjęcia mieszkań cechują się równomiernym naświetleniem i naturalnymi kolorami. Fotografia wnętrz to nie tylko moja praca – to moja pasja!

Usługi dodatkowe

  • Obróbka zdjęć. Jesteś pośrednikiem nieruchomości i robisz własnoręcznie zdjęcia wnętrz i architektury, ale nie radzisz sobie z obróbką? Mam dla Ciebie świetną wiadomość!
  • Warsztaty fotograficzne. Interesuje Cię fotografia wnętrz i architektury i chciałbyś poprawić swoje umiejętności jako fotograf? Zapraszam na warsztaty! Organizuję szkolenia dla poszczególnych osób, jak i biur nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły!
  • Home staging. Dodatkową usługą do sesji zdjęciowej jest usługa home stagingu. Doświadczeni styliści zadbają o aranżację przestrzeni, aby zdjęcia były jeszcze lepsze!

Co sami klienci mówią na temat mojej usługi?

Twój osobisty fotograf nieruchomości to jakość i przystępna cena w zasięgu ręki .Jak nigdy dotąd fotografia nieruchomości w zasięgu Twoich możliwości.

„Ta przepiękna sesja zdjęciowa była jedną z najlepszych inwestycji związanych z naszym apartamentem i w tak krótkim czasie zwróciła się już ponad dziesięciokrotnie. (…) Serdecznie dziękujemy!” ALPHA Apart Apartamenty Gdańsk, Nadmorski Dwór

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, na pewno ją powtórzymy i szczerze polecamy 🙂 terminowa, szybka realizacja zlecenia w dodatku w bardzo miłej atmosferze 🙂 czysty profesjonalizm :)” Inga Mieszkania na wynajem, Gdańsk

„Świetna robota! Profesjonalizm, terminowość, najwyższa jakość usług.” Apartamenty na wynajem Elite Apartments

Na co czekasz? 🙂

Profesjonalny fotograf wnętrz to ktoś, komu możesz zaufać. Ktoś, kto zadba o Twój wizerunek w sieci od A do Z. To właśnie ja 😉

Skontaktuj się i zamów sesję zdjęciową! 🙂