Filmy reklamowe

Krótkie filmiki reklamowe to zdobywające coraz większą popularność narzędzie marketingowe. Nie przez przypadek – dobrze się prezentują, można dzięki nim pokazać sporo treści i świetnie się je pozycjonuje.

Aby pomóc Ci w rozwijaniu firmy, mogę stworzyć dla Ciebie filmik reklamowy, który będziesz mógł wstawić na kanał YouTube, Facebook czy rolkę na Instagramie. Warto iść z duchem czasu. Wiele osób przekonało się, że filmiki to marketingowe medium przyszłości. Moje filmy cechuje przede wszystkim wyjątkowy klimat, dzięki czemu odróżnisz się od konkurencji.

Dla kogo są filmy reklamowe? W zasadzie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma stronę www lub media społecznościowe. Świetnie sprawdzają się do promowania nieruchomości na sprzedaż/wynajem, restauracji i hoteli, sklepów, ale także punktów usługowych na przykład w branży beauty. Pokaż swoim klientom, co robisz, dzięki atrakcyjnemu filmikowi.

Zapraszam również do stałej współpracy pośredników, deweloperów, architektów wnętrz i inne osoby związane z branżą nieruchomości. Skontaktuj się i poproś o indywidualną ofertę na preferencyjnych warunkach.

Aby zapytać o wycenę, skontaktuj się telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Skontaktuj się i zamów film reklamowy który rozwinie Twoją firmę!

Powyżej: przykład rolki promującej nieruchomość

Poniżej: filmik promujący nieruchomość na sprzedaż