Jak wygląda proces wykonywania sesji zdjęciowej?

Poniżej znajdziesz opis, jak wygląda proces współpracy od złożenia zamówienia do dostarczenia zdjęć 🙂

 1. Zamówienie sesji

Najpierw wspólnie ustalamy szczegóły sesji, takie jak oczekiwany styl, datę i porę, czy spodziewaną ilość finalnych zdjęć oraz kwestie licencji.

 2. Płatność

Otrzymujesz fakturę z podanym numerem konta do wpłaty. To gwarantuje przejrzystość transakcji, a terminowa wpłata umożliwia odbiór zdjęć.

3. Sesja zdjęciowa

W umówionym terminie wykonuję sesję zdjęciową zgodnie z ustaleniami. Oczywiście fotografowany obiekt powinien być wcześniej przygotowany. O tym, jak przygotować nieruchomość, przeczytasz w poradniku. W wypadku apartamentów i domów standardowej wielkości sesja trwa zwykle około godziny-dwóch. Sesja większych obiektów trwa zwykle dłużej.

4. Wybór kadrów

Po wstępnej selekcji otrzymujesz możliwość wybrania zdjęć, które podobają Ci się najbardziej. Dzięki temu wiesz, że płacisz tylko za to, co przypada Ci do gustu. Ewentualnie możesz powierzyć wybór kadrów mnie. Następnie wybrane zdjęcia są poddawane zaawansowanej obróbce.

5. Wysyłka zdjęć

Po finalnej obróbce zdjęć i zaksięgowaniu płatności dostajesz link do pobrania paczki ze zdjęciami. Standardowo wysyłam zdjęcia w trzech rozdzielczościach: pełnej (około 6000x4000px) oraz dwóch pomniejszonych w formacie jpeg. Po otrzymaniu zdjęć przeglądasz je i informujesz o potrzebie wykonania ewentualnych korekt. Jedna korekta jest zawsze w podstawowej cenie usługi.

To wszystko! 🙂

Teraz wystarczy tylko wstawić zdjęcia na stronę swojej firmy. Nie zapomnij polecać mnie znajomym! Będę też wdzięczny za recenzję na Facebooku. Oby dzięki dobrym zdjęciom Twój biznes się stale rozrastał.