Warsztaty fotografii wnętrz

Witaj! Zapraszam Cię na warsztaty fotografii wnętrz, które prowadzę regularnie od kilku lat. Od jakiegoś czasu również jako wykładowca na Uczelni Łazarskiego. Szkolenie skupione jest na wykonywaniu atrakcyjnych zdjęć nieruchomości, a zwłaszcza ich wnętrz 🙂 Warsztaty fotografii wnętrz omawiają wybrane aspekty fotografii, skupiając się na podstawowych i praktycznych zagadnieniach, tak by każdy uczestnik wyszedł ze szkolenia z praktyczną wiedzą, całkowicie przygotowany i umiejętny do robienia dobrych zdjęć.

Oferuję trzy warianty szkolenia: 8-godzinne warsztaty indywidualne, 6-godzinne szkolenie dla zespołu pośredników oraz 3-godzinne warsztaty online. Warsztaty indywidualne organizuję w wynajętym na tę okazję apartamencie, dzięki czemu od razu możesz poćwiczyć wykonywanie zdjęć oraz zrobić materiał do swojego portfolio. Warsztaty grupowe odbywają się zwykle w biurze pośrednika lub innej przestrzeni, natomiast warsztaty online na platformie Ms Teams lub innej.

Zajęcia obejmują zagadnienia i sprzęt dostępny dla większości, a nie zarezerwowany wyłącznie dla osób posiadających budżet w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. Dowiesz się też, jaki sprzęt jest potrzebny do fotografii wnętrz i zobaczysz, na czym pracuję. W zależności od twoich potrzeb dostosuję warsztaty fotografii wnętrz do poziomu zaawansowania. Na przestrzeni lat przeszkoliłem ponad sto osób z Polski i zagranicy, które dzięki warsztatom zrobiły postępy w fotografii wnętrz lub nauczyły się jej od zera. Jestem pewien, że pomogę również i Tobie 🙂

Szkolenie obejmuje między innymi następujące tematy: Jak komponować kadr? Jak wykorzystać możliwości aparatu? Jak fotografować ciasne wnętrza? Jakich błędów unikać? Jak zrobić dobrze naświetlone zdjęcia? Kiedy fotografować wnętrza, a kiedy nieruchomości z zewnątrz? Jak wykonać obróbkę zdjęć z programami Adobe Lightroom i Adobe Photoshop?

Na warsztatach każdy dowie się, jak wykonywać profesjonalne zdjęcia, aby zdjęcia wyróżniały się na rynku, przyciągały klientów i przede wszystkim prowadziły do sprzedaży – bez względu na branżę.

Przykładowe tematy:

 • Rola fotografii w marketingu
 • Wprowadzenie do fotografii
 • Wykorzystanie właściwości aparatu
 • Jaki sprzęt jest potrzebny do fotografii wnętrz
 • Fotografowanie wnętrz
 • Fotografowanie nieruchomości z zewnątrz
 • Podstawy obróbki zdjęć
 • Zajęcia praktyczne

Cena warsztatów:

 • Warsztaty indywidualne (8 godzin): 1000 zł netto (+23% VAT) + koszt apartamentu
 • Warsztaty grupowe dla pośredników (6 godzin, min. 3 osoby): 500 zł netto od osoby (+23% VAT)
 • Warsztaty online (3 godziny): 400 zł netto (+23% VAT)

Na warsztaty wystawiana jest faktura VAT.

Warsztaty odbywają się w Poznaniu, ale na życzenie mogę je zorganizować w wybranym terminie i miejscu lub też online. Warsztaty mogą być grupowe lub indywidualne. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się telefonicznie lub poprzez e-mail 🙂

fotografia-wnętrz-studiolighthouse.pl
Naucz się robić dobre zdjęcia!

OPINIE O WARSZTATACH

"Beniamin dał mi solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu fotografii wnętrz. Do tego otrzymałam wsparcie po szkoleniu - Beniamin skrupulatnie oceniał wykonane przeze mnie zdjęcia i udzielał bezcennych wskazówek. Ma niezwykłe podejście do nauczania, dużo się od niego dowiedziałam i dzięki niemu nauczyłam. Polecam!"
basIA DYK
Fotograf
BASIADYK.PL
"Szkolenie na najwyższym poziomie. Pan Beniamin z wielkim zaangażowaniem i ogromną wiedzą dzielił się swoim doświadczeniem oraz tajnikami własnej pracy. Atmosfera podczas szkolenia była bardzo przyjazna i dawała poczucie, że każdy mój problem i każda moja potrzeba odnośnie fotografii była doskonale rozumiana i tłumaczona."
justyna gawryluk
pośrednik
astons nieruchomości
"Z Beniaminem poznałem się przypadkowo - poprzez obserwowanie jego strony na Facebooku. Spodobały mi się zdjęcia, które umieszczał, a że ja - jako fotograf samouk - poczułem powiew świeżości to umówiłem się na rozmowę z Beniaminem. Zaowocowała ona w następnym miesiącu umówionym szkoleniem, przemierzonymi 350 km oraz świetnie spędzonym czasem. Teraz - testuję nowe umiejętności i polecam każdemu, kto chce posłuchać praktyka, miłego wykładowcę i czy po prostu poznać fajnego faceta, który z pewnością pomoże 🙂 Polecam!"
damian linkner
pośrednik
home link nieruchomości
"Jestem pod ogromnym wrażeniem przebiegu i efektu szkolenia z Panem Benjaminem. Każde moje pytanie zostało skrupulatnie omówione, bardzo uważne podejście do kursanta i profesjonalnie przekazana wiedza, bardzo za to dziękuję. Dodatkowo atmosfera, kawa i duża dawka motywacji. Polecam z całego serca 🙂"
Justyna saderska
fotograf wnętrz
fotografkawnetrz.pl
"Miałem zaszczyt uczestniczenia na indywidualnych warsztatach z fotografii wnętrz, z których wyniosłem ogrom informacji które pomogą mi w rozwoju swojej pasji. Prowadzący Pan Benjamin z zaangażowaniem tłumaczył mi wszystkie zagadnienia i tajniki swojej pracy. Przekazywana wiedza była na najwyższym poziomie. Tak że jeśli ktoś chciał by rozwinąć skrzydła nie pożałuje. Polecam w 100%"
łukasz piotrów
Fotograf
piotrow.pl